Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

O nás

Realitná agentúra SPEKTRUM REALITY

Spektrum reality

Spektrum Reality je následnícka spoločnosť realitnej firmy Master Real. Špecializuje sa najmä na nákup a predaj rezidenčných nehnuteľností. Vďaka silnému zázemiu, detailnej znalosti miestneho trhu, vedomostí našich maklérov a cenným osobným kontaktom, Vám vieme zabezpečiť atraktívnu ponuku a výhodné podmienky pri realizácii vášho zámeru.

Prvotriedny klientsky servis, ktorý zahŕňa právne, daňové a hypotekárne poradenstvo je zárukou príjemnej a bezproblémovej transakcie pri kúpe, predaji, prenájme alebo iných investícií do nehnuteľností.

SPEKTRUM REALITY ponúka partnerstvo, ktoré zaručuje spokojnosť, tak pre klientov so záujmom o individuálne bývanie, ako aj o komerčné nehnuteľnosti či novostavby v rámci rezidenčných developerských projektov.

Našou filozofiou je zastupovať záujmy vás - našich klientov a zabezpečiť vám dokonalý servis a príjemný zážitok s nadobudnutím nehnuteľnosti vašich snov.

 


SPEKTRUM REALITY

Váš spoľahlivý partner vo svete realít