Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Ocenenie nehnuteľnosti

Pri oceňovaní jednotlivej nehnuteľnosti je dôležité klásť dôraz a brať v úvahu viacero faktorov.

Personálne kvality makléra sú nevyhnutnou podmienkou pre správne nastavenie trhovej ceny nehnuteľnosti, za ktorú sa vie predmetná nehnuteľnosť na realitnom trhu predať.

Výsledkom nesprávneho ohodnotenia nehnuteľnosti a vysoko nastavenej predajnej ceny býva zložitý a dlhý predaj.

Napriek tomu, že sa nachádzame na realitnom trhu s progresívnym rastom cien, nesprávne nastavená predajná cena môže v konečnom dôsledku uškodiť predaju nehnuteľnosti.

V dnešnej hektickej dobe je priam až nutnosťou mať správne nastavenú stratégiu predaja, ktorej začiatkom je kvalitná inzercia s vytvorením hodnotného inzerátu nehnuteľnosti až po finálnu správne riadenú obhliadku nehnuteľnosti s potenciálnym kupujúcim.

Najlákavejšiu cenu, môžete z predaja Vašej nehnuteľnosti dosiahnuť v prvých týždňoch predaja, následne každým mesiacom čo je nehnuteľnosť uvedená v ponuke na realitnom trhu, jej cena má klesajúcu tendenciu, a preto je veľmi dôležité správne nastaviť prvotnú predajnú cenu nehnuteľnosti.

Nechajte si ohodnotiť Vašu nehnuteľnosť a využite pri predaji naše dlhoročné skúsenosti a znalosti reálnych trhových cien našich maklérov, ktorí Vám radi poradia.

Odhad trhových cien nehnuteľnosti robíme pre:

  • Dedičské konanie a majetkové vysporiadanie dedičov 
  • Majetkové vysporiadanie, vysporiadanie BSM, obchodných partnerov
  • Súdne konanie