Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Realitné služby pre developerov

Spoločnosť SPEKTRUM REALITY sa dlhoročne zaoberá a má skúsenosti v oblasti predaja novostavieb a developerských projektov v spolupráci so stavebnými spoločnosťami.

Každý projekt podlieha profesionálnemu tímu realitných maklérov a marketingových manažérov, ktorí pre Vás zabezpečia komplexné realitné a marketingové služby.

Riešenie developerských projektov

Riešenie developerských projektov

Dizajn a marketing

Vytvoríme originálny dizajn, od návrhu loga, reklamných a prezentačných materiálov až po tvorbu WEB stránky s pravidelnou SEO optimalizáciou. Pri fáze reklamy a predaja využívame na prezentáciu najmodernejšie technológie. Nasnímanie projektu z vtáčej perspektívy prostredníctvom drona, ktorý ponúka skutočne atraktívny pohľad a je súčasťou modernej predajnej techniky. V rámci projektu pripravíme virtuálnu 3D prehliadku, ktorá má podľa štatistík omnoho väčšiu sledovanosť, ako nehnuteľnosti prezentované cez fotografie. 

Reklama

V rámci nášho profesionálneho tímu vytvoríme celému projektu reklamnú kampaň, ktorá osloví širokú verejnosť. Marketingová časť tímu zabezpečí zviditeľnenie a oslovenie verejenosti na sociálnych sieťach a nastaví PPC Google kampaň. Samozrejmosťou v rámci prezentácie projektu je starostlivosť a aktualizácia inzercie na všetkých realitných portáloch na Slovensku a Českej republike. 

Predaj

Tím maklérov svojim nasadením zabezpečí rýchly a efektívny predaj v rámci developerského projektu. Na základe neustáleho progresívneho rastu našej spoločnosti sa rozširuje databáza našich aktívnych kontaktov, ktorým vieme projekt ponúknuť.  Prepracovanou technikou predaja dokážeme zabezpečiť mimoriadne účinnú formu predaja, pri ktorej sa bude Váš projekt ponúkať s maximálne efektívnou účinnosťou.

Analýza lokality

Našim prvým krokom je analýza lokality ako strategický nástroj plánovania, vďaka ktorému vyhodnotíme obchodnú príležitosť projektu v konkrétnej lokalite. Zhodnotíme sílné i slabé stránky danej lokality a posúdime príležitosti, ale i jednotlivé ohrozenia, ktoré lokalita ponúka.

Cenotvorba

Prieskum realitného trhu, analýza lokality a konkurečných projektov nám ukáže cestu stanovenia cien a maximalizácie výnosov developerského projektu. Do prieskumu budú zaradené všetky možné aspekty, ktoré môžu či už pozitívne, ale i negatívne vplývať na konečnú cenu.

Právny servis

Postaráme sa o právne služby a komplexnú zmluvnú dokumentáciu, ktorá zabezpečí prioritne Vašu právnu ochranu.

Prevod nehnuteľnosti

Dôležitou etapou predaja je prevod nehnuteľnosti, kedy zabezpečíme podpis zmluvnej dokumentácie, komunikáciu s katastrálnym úradom, notárskym úradom a prípadne s bankovou inštitúciou, ktorá bude poskytovať financovanie. Obchod s kupupujúcim sa finalizuje odovzdaním nehnuteľnosti.

Financovanie 

Vybavenie hypotekárneho úveru a poistenia nehnuteľnosti zabezpečí náš interný finančný špecialista, ktorý pre Vás zariadi tie najlepšie možné podmienky financovania danej nehnuteľnosti.